Kultura i styl

Jeśli być bezdomnym, to na plaży w Los Angeles. Supermodelki odmieniły życie 20-latka

Kultura i styl


To historia niczym z hollywoodzkiego filmu. Na plaży w Los Angeles, gdzie koczował 20-letni bezdomny John Economou, kręcono reklamę z udziałem Kendall Jenner i Gigi Hadid. Chłopak wdał się w rozmowę z modelkami, która odmieniła jego życie.

John Economou od zawsze chciał być modelem i mocno wierzył w to, że ma szanse na karierę w świecie mody. Gdy miał 19 lat, opuścił rodzinne Milwaukee i pojechał w poszukiwaniu szczęścia do Los Angeles. Jego cały dobytek mieści się w niewielkim plecaku, który ze sobą nosi. Los chciał, że jego domem stała się Venice Beach.

Niecodzienne spotkanie na plaży

- Relaksowałem się i wpatrywałem w morze, myśląc o swoich sprawach. Zobaczyłem grupkę ludzi, która koło mnie przeszła i rozsiadła się niedaleko mnie. W pewnym momencie zaczęły się zlatywać mewy, które wyczuły jedzenie. Podszedłem i zacząłem odganiać ptaki. Jedna z dziewczyn stwierdziła: jesteś słodki. I w taki sposób zaczęliśmy rozmawiać - opowiadał Economou dla The Mail Online. Dodał, że z początku nie rozpoznał osób, z którymi rozmawiał. A były to supermodelki Kendall Jenner i Gigi Hadid, aktor Ansel Elgort oraz Ashleah Gonzales - menadżerka Jenner.

Jak podkreśla Economou, to dziewczyny jako pierwsze stwierdziły, że powinien zająć się modelingiem. - Opowiedziałem im swoją historię, o tym jak byłem modelem w Milwaukee i o tym, że przyjechałem tu spełniać swoje marzenia. One powiedziały, że mogą mi pomóc z dostaniem się do agencji i dzięki nim podpisałem kontrakt z Two Management – dodał.

"Chcę być na szczycie"

Mimo że ma już nową, wymarzoną pracę, Economou nadal mieszka na Venice Beach. Jak mówi, nie chce być nazywany "bezdomnym", ale "podróżnikiem".

Two Management to jedna z najbardziej prestiżowych agencji modeli w Los Angeles. Wśród osób, które reprezentuje są Adam Seen, Alexsandro Duarte czy Milan Truska.

- Chcę być najlepszym, chcę być na szczycie z Kendall, z Justinem Bieberem, z tego typu ludźmi. Jestem pewny siebie i wiem, że mogę to osiągnąć – podsumował Economou.

Autor: tmw//rzw / Źródło: Dazed, Elle, The Mail Online

Pozostałe wiadomości