Matthew McConaughey zagrał w bingo z podopiecznymi domu spokojnej starości

TVN24 | Ciekawostki

Autor:
gg/mro
Źródło:
Facebook,TVN24.pl
Matthew McConaughey zagrał w bingo z podopiecznymi domu spokojnej starości
wideo 2/4
Matthew McConaughey zagrał w bingo z podopiecznymi domu spokojnej starości

Wyjątkową niespodziankę dla swoich podopiecznych przygotował dom spokojnej starości w Teksasie w USA. Bingo, które z powodu pandemii COVID-19 zostało rozegrane wirtualnie, poprowadził aktor Matthew McConaughey. Nagranie przedstawiające fragmenty rozgrywki opublikowano na Facebooku.

W USA bingo jest bardzo popularną formą rozrywki, zwłaszcza wśród starszych osób. Matthew McConaughey został poproszony o zagranie online z mieszkańcami domu spokojnej starości w Teksasie. Aktor, któremu towarzyszyli członkowie jego rodziny, został gospodarzem rozgrywki, entuzjastycznie wykrzykując szczęśliwe numery zwycięzców. Podziękowania w imieniu rezydentów dla aktora zostały opublikowane na Facebooku

"(…) Dziękujemy Matthew, jego żonie Camili, mamie Kay za poprowadzenie kilku rund wirtualnego binga dla naszych rezydentów! Nasi seniorzy spędzili wspaniały czas grając i pokochali rozmawianie z Matthew o jego rodzinnej spuściźnie (...)" - napisano na profilu placówki na Facebooku.

Wirtualna rozrywka zamiast zwykłej

O akcji opowiedziała dyrektor placówki Molly Davis Nedley w lokalnej Austin's KEYE-TV. Z powodu pandemii pracownicy domu dla seniorów nie mogą dostarczać im ich ulubionych rozrywek, wstrzymane są odwiedziny.

- Wszyscy byli szczególnie szczęśliwi, gdy w te trudne dni "odwiedził" nas zdobywca Oscara. Ludzie w końcu, w tych trudnych czasach, śmiali się i świetnie bawili - opowiada Molly Davis Nedley.

Post z informacją o rozgrywkach bingo w ciągu doby udostępniono prawie 2 tysiące razy. "Większość ludzi w Hollywood może brać z niego przykład!" - napisała jedna z komentujących. "Chcę tam zamieszkać" - dodał inny mężczyzna.

Autor:gg/mro

Źródło: Facebook,TVN24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Facebook/Spectrum Retirement Communities