Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na krajowej "siódemce". "Dwie osoby trafiły do szpitala"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plWypadek na krajowej "7" w Łomiankach

Na krajowej "siódemce" w Łomiankach doszło do wypadku, w którym ucierpiały dwie osoby. - Kierujący pojazdem marki Rover uderzył w barierki oddzielające jezdnie - podała policja.

Jak informowała oficer prasowa komendy powiatu warszawskiego zachodniego Ewelina Gromek-Oćwieja, do zdarzenia doszło około godziny 8 na jezdni w kierunku Gdańska.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Rover uderzył w barierki oddzielające jezdnie. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala. To kierujący i jeden z pasażerów auta - podała policjantka.

Przejezdny tylko jeden pas

Przez jakiś czas krajowa "siódemka" na wysokości wypadku była zupełnie zablokowana. - Jeden pas ruchu został już udrożniony, ale wciąż zablokowany jest drugi pas. Ruch będzie odbywał się z utrudnieniami, dopóki policjanci nie skończą pracy - zastrzegała Gromek-Oćwieja.

Reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter dodał z kolei, że na miejscu pracują dwa zastępy straży pożarnej i policja. - Prawy pas jest nieprzejezdny, więc na trasie utworzył się ogromny korek. W szczytowym momencie sięgał on ulicy Wóycickiego - mówił.

Utrudnienia na krajowej "7" już się zakończyły.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl