Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

TVN Warszawa | Ulice

Awaria w autobusie. "Pasażerowie wpadli w panikę. Staranowali jedną osobę"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Płyn chłodniczy "wystrzelił pod sufit"Marek Wisznarewski
wideo 2/3
Marek WisznarewskiPłyn chłodniczy "wystrzelił pod sufit"

Niebezpieczna awaria w autobusie komunikacji miejskiej. Jak podała straż pożarna, płyn chłodniczy wystrzelił wewnątrz autobusu. Pasażerowie wpadli w panikę, staranowali jedną osobę - trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu Górczewskiej oraz Płockiej. Straż pożarna została zaalarmowana przed godziną 7. - Zgłoszenie dotyczyło awarii przewodu z płynem chłodniczym w autobusie komunikacji miejskiej - powiedział Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej.

Jak dodał, płyn chłodniczy wlał się do środka autobusu. - Wystrzelił pod sufit. Pasażerowie wpadli w panikę. Staranowali jedną osobę, która ostatecznie została przetransportowana do szpitala - przekazał strażak.

Wyjaśniają okoliczności usterki

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE KONTAKTU 24>>>

Na miejscu pracowały cztery zastępy straży, policja oraz pogotowie. Skrzyżowanie było zablokowane. Tworzyły się korki. Akcja zakończyła się około godziny 7.30. - Autobus jest już zepchnięty na przystanek. Trwają oględziny - opisał Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

O przyczyny awarii zapytaliśmy Joannę Parzniewską, rzeczniczkę prasową Arrivy. - Doszło do usterki związanej z układem chłodniczym. Jesteśmy w trakcie wyjaśniania przyczyn - powiedziała krótko. Dodała, że autobus ma ważne wszystkie badania techniczne oraz był wyposażony w monitoring.

Autor:kz/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Marek Wisznarewski

Pozostałe wiadomości