Napad na sklep monopolowy na Pradze Południe. Trzy osoby zatrzymane. Miały kominiarki i pistolet

TVN Warszawa | Praga Południe

Autor:
est/dg/popi/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.plNapad na sklep monopolowy na Pradze Południe

Policja zatrzymała trzech mężczyzn podejrzanych o napad na sklep monopolowy. Podczas zatrzymania znaleziono przy nich pistolet. Pierwszą informację i zdjęcie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"Przy Ostrobramskiej 78 zatrzymano samochód, kierowca został zakuty w kajdanki i odwieziony radiowozem. Na miejscu zatrzymania 8 radiowozów w tym kilka nieoznakowanych" - informację o takiej treści otrzymaliśmy na Kontakt 24. Okazało się, że chwilę wcześniej w okolicy doszło do napadu z użyciem broni.

Przy zatrzymanych znaleziono broń palną

- Około godziny 16 stołeczni wywiadowcy zatrzymali samochód osobowy marki mazda, którym jechało trzech mężczyzn, przy których znaleziono pistolet, kominiarki, gotówkę oraz papierosy - poinformowała podinspektor Anna Kędzierzawska z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Wszyscy mężczyźni zostali zatrzymani w związku z podejrzeniem, że są odpowiedzialni za napad na sklep monopolowy przy ulicy Łukowskiej, do którego doszło kilkanaście minut wcześniej - przekazała policjantka.

Napad na sklep monopolowy
Lech Marcinczak/tvnwarszawa.pl

Dodała, że zatrzymani mężczyźni są w wieku 18, 19 oraz 39 lat. Policja nie przekazuje, ile gotówki przy nich znaleziono.

- Zatrzymani zostali przewiezieni na komisariat, gdzie będą odbywać się dalsze czynności. Nie mamy informacji, aby w napadzie ktoś został ranny - zapewniła. 

Zatrzymanie przy Ostrobramskiej
Patitym0/Kontakt 24

Źródło: tvnwarszawa.pl

est/dg/popi/pm