Przygotuj się na:

ZMIANY NA OKRZEI

W związku z budową zabezpieczenia przeciwpowodziowego praskiego brzegu oraz przebudowy ciągu ulicy Wybrzeże Helskie i Wybrzeże Szczecińskie, w czwartek 16 lipca od około godziny 12 wykonawca wprowadzi zmiany w rejonie ulicy Okrzei.

Łoś na Bielanach. Interweniowali policjanci, żołnierze i strażnicy miejscy

TVN Warszawa | Najnowsze

Autor:
kz/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.plAkcja służb na Chomiczówce

Zablokowane torowisko oraz ulica. Interwencja policji, straży miejskiej oraz Żandarmerii Wojskowej. Wszystko przez wizytę łosia.

Zwierzę na Bielanach pojawiło się tuż przed godziną 13. - Zgłoszenie dotyczyło łosia, który spacerował na ulicy Renesansowej  - opisuje Jerzy Jabraszko z referatu prasowego straży miejskiej.

Wrócił do lasu

Jak dodał, łoś przeszedł później na ulicę Reymonta. - Nie był agresywny, wyglądał na zmęczonego - relacjonuje przedstawiciel straży miejskiej.

Na Bielany przejechali strażnicy miejscy, Żandarmeria Wojskowa i policja. Wszyscy okrążali łosia, aby nie stało mu się nic złego do przyjazdu łowczego. - Kiedy ten przyjechał na miejsce, zwierzę zostało uśpione i przewiezione do lasu - zapewnia Jabraszko.

Z kolei reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter relacjonuje, że w związku z interwencją przez kilkadziesiąt minut zablokowana była Reymonta przy Broniewskiego. Wstrzymano również ruch tramwajowy.

Autor:kz/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl