Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Najnowsze

Wypadek na S8 na wysokości Raszyna. Strażacy zablokowali jezdnię na czas lądowania śmigłowca LPR

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie trzech aut na S8 koło Raszyna
Zderzenie trzech aut na S8 koło Raszyna

Trzy samochody osobowe zderzyły się na trasie S8 w okolicy węzła Puchały. Straż pożarna podaje, że jedna osoba jest poszkodowana. Jezdnia w kierunku Warszawy została zablokowana na czas lądowania śmigłowca LPR, który zabrał do szpitala jednego z kierowców.

Do wypadku doszło po godzinie 16 na odcinku trasy S8 pomiędzy węzłami Puchały i Opacz. Z ustaleń reportera tvnwarszawa.pl Artura Węgrzynowicza wynika, że auta zderzyły się na wysokości Raszyna.

Straż pożarna potwierdza, że na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. - Jedna osoba została poszkodowana. Zderzyły się trzy auta osobowe - poinformował Karol Kroć z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie. Jak dodaje, na miejsce zostały zadysponowane cztery zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczali miejsce lądowania LPR. - Droga w kierunku Warszawy została zablokowana - ostrzegał Kroć.

- Śmigłowiec odleciał z trasy S8 z osobą poszkodowaną - ustalił około godziny 17 nasz reporter. Strażacy udrożnili już lewy pas ruchu w stronę Warszawy, a dwa pozostałe są nadal wyłączone z powodu czynności policji.

Jak przekazał nam Rafał Markiewicz z Komendy Stołecznej Policji, w zderzeniu uczestniczyły volkswagen, renault i huyndai. - Kierowca volkswagena został zabrany przez LPR do szpitala. Kierowcy hyundaia i renault zostali przebadani alkomatem, są trzeźwi - zaznacza.

Do wypadku doszło na trasie S8 w okolicy RaszynaMapy Google

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości