Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Pożar w domu jednorodzinnym, nie żyją dwie starsze osoby

  TVN Warszawa | Najnowsze

  Autor:
  kz/b
  Źródło:
  tvnwarszawa.pl
  Tragiczny pożar na BemowieLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
  wideo 2/2
  Tragiczny pożar na Bemowie

  Tragiczny finał pożaru, do którego doszło we wtorek po południu na Bemowie. Jak podały służby, nie żyją dwie starsze osoby.

  Sygnał o zapachu spalenizny wydobywającym się z parterowego budynku przy ulicy Dorohuskiej strażacy dostali około godziny 13. - Na miejsce zadysponowano pięć zastępów - przekazał Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej.

  Jak dodał, spalił się jeden pokój. I to właśnie z niego strażacy wynieśli dwie starsze osoby: kobietę oraz mężczyznę. Udzielono im pomocy przedmedycznej. - Mimo długiej reanimacji, nie udało się ich uratować - powiedział nam strażak. - Lekarz stwierdził zgon, stwierdził też, że (prawdopodobną - red.) przyczyną śmierci było zaczadzenie a nie poparzenia - doprecyzował w rozmowie z reporterem TVN24.

  Ogień został szybko opanowany. Później strażacy oddymili budynek. Na miejscu pojawiła się policja, wezwano też prokuratora. - Będziemy wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia - powiedział Piotr Świstak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

  Źródło: tvnwarszawa.pl

  kz/b