Najnowsze

Najnowsze

Siedziba dawnego kina Klub przy Trasie Łazienkowskiej znika w oczach. Informację o rozbiórce dostaliśmy w sobotę rano na skrzynkę warszawa@tvn.pl.

Najpierw skoda uderzyła w barierki, później zderzyły się trzy auta. Kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami na moście Siekierkowskim. Zdjęcia z miejsca zdarzenia dostaliśmy na Kontakt 24.

Schronisko na Paluchu otworzy przed warszawiakami niedostępne na co dzień miejsca. W sobotę od godz. 12 będzie można zobaczyć pawilony, w których mieszkają zwierzęta, ambulatorium czy kuchnie. - Chcemy je pokazać z tej drugiej, niewidzialnej na co dzień strony – mówi Henryk Strzelczyk, dyrektor schroniska.

Marcin Nożewski jest aktywnym człowiekiem. Pracuje zawodowo i dużo jeździ po Warszawie. Tyle, że robi to na wózku. Jego podróże przypominają trochę te ze słynnego monologu: "Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie" z filmu "Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz?".

Wspólne utworzenie Narodowego Muzeum Techniki – z taką propozycją, po analizie sytuacji, w jakiej znalazło się Muzeum Techniki i Przemysłu NOT – zwrócił się minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński do prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz.

Piesi odzyskają schody prowadzące na przystanki autobusowe na moście Łazienkowskim. To ostatni akcent odbudowy przeprawy po pożarze, do którego doszło półtora roku temu.

W arkadach mostu średnicowego przy ul. Kruczkowskiego kierowcy z pobliskich domów urządzili sobie nietypowy garaż. – To jest bardzo niebezpieczne miejsce. Na pewno nieprzeznaczone do parkowania, a w środę rano zastałem tu kilka samochodów – informuje reporter tvnwarszawa.pl.

Po burdach podczas meczu Legii Warszawa z Borussią Dortmund 19 osób usłyszało już zarzuty. Ale na tym może się nie skończyć. Policjanci pracują nad sprawą i nie wykluczają kolejnych zatrzymań.