Najnowsze

Najnowsze

"Nie sięgaj po pirotechnikę po alkoholu, zawsze czytaj instrukcję obsługi, bądź ostrożny" - przed sylwestrem i Nowym Rokiem policja przygotowała dekalog bezpiecznego korzystania ze sztucznych ogni. - Niewłaściwe posługiwanie się materiałami pirotechnicznymi może prowadzić do wypadku i skutkować uszkodzeniem ciała - ostrzegają funkcjonariusze.

Bartłomiej Misiewicz stracił prawo jazdy. Były rzecznik ministerstwa obrony 12 grudnia, w godzinach porannych, został zatrzymany przez policjantów na Wisłostradzie za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h.

Na skrzyżowaniu Wolskiej i alei Prymasa Tysiąclecia doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejsce przyjechały cztery karetki. Jak informowali strażacy, dwie osoby przewieziono do szpitala. Pierwsze zdjęcie wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24.

U zbiegu Lazurowej z Batalionów Chłopskich kierowca jadący samochodem ciężarowym uderzył w sygnalizator świetlny. - Nikomu nic się nie stało, ale sygnalizator kwalifikuje się do wymiany - poinformowała policja.

Pociąg śmiertelnie potrącił mężczyznę w okolicy Dworca Zachodniego. Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał przed utrudnieniami.

Myśliwiec MiG-29 spadł na las, łamiąc wiele drzew. Na nowym nagraniu TVN24 z miejsca wypadku widać, gdzie 18 grudnia rozbiła się wojskowa maszyna. Wojsko usunęło już wrak samolotu. Pilot przeżył wypadek, choć nie użył fotela katapultowego.

Osoby, które zdecydowały się na Święta ubrać żywe drzewka w doniczkach, mają okazję przyczynić się do powiększenia stołecznego drzewostanu. Warszawiacy będą mogli oddać iglaki miastu, a leśnicy je ponownie zasadzą.

Sąd przedłużył areszt dla znanego specjalisty od marketingu politycznego. Piotr T. usłyszał również nowy zarzut w związku z posiadaniem plików zawierających pornografię dziecięcą. Nie przyznał się do winy – podaje prokuratura.