Twitter

Twitter

"Co do...!?". Tak zareagował na nietrafiony prezent

Nie wystarczy, że wiemy, jaką grę chce dostać dziecko. Należy pamiętać żeby kupić jej odpowiednią wersję. Niestety ten młody chłopiec pod choinką znalazł starszą edycję gry. Nawet nie próbował ukrywać swojego niezadowolenia.

Zdjęcie martwego Aylana zmieniło nasz język w sieci

Zdjęcie martwego trzyletniego Aylana, leżącego na plaży, które w ciągu 12 godzin zostało wyświetlone na 20 milionach ekranów, zmieniło język debaty europejskiej o migracji - wynika z nowej analizy mediów społecznościowych przeprowadzonej przez naukowców z Sheffield University.

"Złamałem się i jestem". Debiut Schetyny na Twitterze

Były szef MSZ i jeden z kandydatów w wyborach na przewodniczącego PO, Grzegorz Schetyna, założył konto na Twitterze. "Złamałem się i jestem" - tak przywitał się z internautami. Kilka dni wcześniej jego główny kontrkandydat, Tomasz Siemoniak, wytknął mu brak obecności w mediach społecznościowych.

Facebook nie chce usunąć zdjęć mordercy z profilu ofiary. Byli parą

Córka Nicka Gazzarda została zamordowana przez swojego byłego partnera. Ale w mediach społecznościowych wciąż można zobaczyć ich wspólne, uśmiechnięte zdjęcia. Ojciec dziewczyny nie może się z tym pogodzić, bezskutecznie próbuje je usunąć z profilu zmarłej córki. Facebook zasłania się swoją polityką.