Wyspy Owcze ograniczą rosyjskim statkom dostęp do swoich portów00:50Poinformował premier Wysp Owczych Aksel V. Johannesen.
Media: Iran planuje falę ataków na wojska USA w Syrii00:35Irańscy Strażnicy Rewolucji mieli testować swoją broń w styczniu pod Damaszkiem.
Brytyjski minister: istnieje możliwość, że Ukraina odbije Krym jeszcze w tym roku01:49W tvn24.pl relacjonujemy wydarzenia z i wokół Ukrainy.
Ukraina walczy. Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin04:09Rosyjska inwazja na Ukrainę trwa od 464 dni.
"W cieniu Ukrainy przechodzą fenomenalną transformację" 01:26Uważa Kataryna Wolczuk, ekspertka Królewskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych Chatham House w Londynie.
Wpisujesz Łukoil, dostajesz Orlen01:22Gdzie tu Rosjanie - pytał niedawno w kontekście transakcji z węgierskim MOL-em Daniel Obajtek.
Media: agenci na jeziorze Maggiore mogli szpiegować tam rosyjskich oligarchów00:32Statek, na którym mieli być agenci włoskiego i izraelskiego wywiadu, zatonął w niedzielę.
Zełenski w Kiszyniowie. "Kiedy nie ma gwarancji bezpieczeństwa, jest tylko gwarancja wojny"Polskę na szczycie Europejskiej Wspólnoty Politycznej reprezentuje premier Mateusz Morawiecki.
Atak na rosyjskie miasto przy granicy z Ukrainą. Są ranni 04:05Podał Reuters, powołując się na gubernatora obwodu.
Biegła z dzieckiem do schronu. Zginęła. Rosjanie użyli iskanderów Nocny ostrzał Kijowa. Są zabici i ranni.
"Prezydent Biden miał trzy kluczowe priorytety"Rzecznik Rady Bezpieczeństwa Narodowego USA na briefingu w Białym Domu.
Rosja zamyka dwie placówki konsularne. "Stosunki są szczególnie złe"00:31Kolejna odsłona "politycznych i gospodarczych ruchów" Kremla.
"Rosja porywa dzieci ze szkół, z domów, z internatów". Apel 23 ambasad 01:49W tvn24.pl relacjonujemy wydarzenia z i wokół Ukrainy.
Ukraina walczy. Najważniejsze wydarzenia ostatnich godzin01:06Rosyjska inwazja na Ukrainę trwa od 463 dni.
Macron zwraca się ku krajom Europy Wschodniej. "Straciliśmy okazję do wysłuchania was"Prezydent Francji nawiązał do słów byłego szefa państwa Jacques'a Chiraca z 2003 roku.
"Rosja nie jest w stanie ukryć ogromnych strat". Wywiad Ukrainy o składowiskach ciał poległych żołnierzy00:34Media w Kijowie komentują, że Rosjanie "nie radzą sobie z napływem zmarłych".
"Ktoś jeszcze ma wątpliwości, że zginęło tam 100 okupantów?"00:36Mer Mariupola publikuje zdjęcia z Jurjiwki.