Rolnicy chcieli blokować tory, którymi do Polski wjeżdża ukraińskie zboże. Uniemożliwili im to policjanci00:52Protest rolników w Hrubieszowie.
Przyszła na komisariat w sprawie dozoru, teraz może na 11 lat iść do więzienia00:28Okazało się, że jest poszukiwana.
Zwolnił przed patrolem, potem przyspieszył. Nie wiedział, że za nim jedzie radiowóz. Nagranie00:33I tak dostał mandat.
"Wypalał filtr cząstek stałych", odpocznie od prowadzenia auta00:37Za zbyt szybką jazdę stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
Jechał pijany. Chciał, żeby policjanci go puścili. Zaproponował im prawie 32 tysiące złotych 00:35Grozi mu nawet 10 lat więzienia.
Na schodach przed jego drzwiami leżało pięć węży. Zadzwonił po policjantów00:36"Obawy zgłaszającego były uzasadnione".
Poturbował ratowników i zdemolował nową karetkę00:24Mężczyzna, który w czwartek zdemolował karetkę i poturbował ratowników, usłyszał zarzuty. Grozi mu do pięciu lat więzienia.
Zgubiła syna, wracając z zakupów. Policjanci znaleźli dziecko na drugim końcu miasta00:31Wsiadła do autobusu, dziecko zostało na przystanku.
Nagrali zachowanie kierowcy bmw, teraz "szeryfa" z autostrady A1 ukarał sąd02:48Kara jest wyższa niż ta, o którą wnioskowała policja.
Ukradł święconkę sprzed kościoła. "Koszyczek stał sam, to go zabrał"00:35Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu.
Poznali się w internecie, 16-latka przekazała oszustowi ponad tysiąc dolarów 00:29Miał straszyć dziewczynę, że - jeśli nie zrealizuje przelewów - o wszystkim powiadomi sąd.
Dwa miesiące wcześniej stracił prawo jazdy, bo jechał pijany. Teraz "zatrzymał" go dystrybutor na stacji paliw 00:31Tym razem mężczyzna miał niemal 2,5 promila alkoholu w organizmie.
Pijany kierowca uderzył w przepust. Wszystko nagrali świadkowie00:32Na prostym odcinku drogi nie był w stanie zapanować nad kierownicą.
"Prawdopodobnie potrącił żonę świadomie, w ferworze awantury". W domu było siedmioro dzieci02:28Był pijany i nie ma prawa jazdy.
Pijana 38-latka i trójka dzieci w mieszkaniu. Pracownik socjalny powiadomił policję00:29Najmłodsze miało 10 miesięcy.
Ukradli ze sklepu alkohol. "Uderzyli pracownicę, która próbowała ich zatrzymać". Nagranie00:33Policja publikuje ich wizerunki.
Pobił metalową pałką sąsiada, bo ten zwrócił mu uwagę, że ma agresywnego psa00:47Agresor dwa najbliższe miesiące spędzi w areszcie.