Afera mailowa rządu PiS

Afera mailowa rządu PiS

Doradca Michała Dworczyka płk Krzysztof Gaj przekazywał mu wiadomości opatrzone klauzulą "NATO zastrzeżone", a tam wrażliwe dane i wytyczne Sojuszu Północnoatlantyckiego – wynika z kolejnej odsłony afery mailowej. W związku z tym zdarzeniem pojawiają się wątpliwości o bezpieczeństwo Polski i całego Paktu. Barbara Sobska.

Afera mailowa w PiS wyraźnie się rozrasta. Pojawiły się kolejne wycieki i kolejne wątki, które dowodzą, że w państwie dzieje się źle. Nie chodzi tylko o ataki na opozycję, ale przede wszystkim o tajemnice wagi państwowej. Barbara Sobska.

"Takiej tępoty, połączonej z niekompetencją, bezinteresownym szkodnictwem lub zawiścią, zakłamaniem i zwykłym łajdactwem dawno nie widziałem" - napisał szef kancelarii premiera Michał Dworczyk po spotkaniu z ministrem infrastruktury Andrzejem Adamczykiem. Barbara Sobska.

Maile ministra Michała Dworczyka i potwierdzenie. Chodzi o spotkania szefowej Centrum Badania Opinii Społecznej z szefem kancelarii premiera. Spotkania się odbyły i przyznała sama dyrektorka CBOS-u. Osobnym, ale nie mniej ważnym wątkiem, jest to, po co takie narady się odbyły. Barbara Sobska.