TVN24 | Polska

Zderzenie 15 aut na stumetrowym odcinku A4

TVN24 | Polska

Autor:
ek/ak
Źródło:
TVN24
Do zderzenia pojazdów doszło na A4, na wysokości Krakowa
TVN24Do zderzenia pojazdów doszło na A4, na wysokości Krakowa

Między węzłami Kraków Wieliczka a Kraków Bieżanów na A4 doszło do pięciu kolizji, w których brało udział łącznie 15 samochodów. Jak przekazała podinspektor Katarzyna Cisło z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, nie ma osób poszkodowanych.

Utrudnienia powstały przed godziną 16. - Doszło do pięciu kolizji na stumetrowym odcinku A4 za węzłem Kraków Wieliczka w stronę Rzeszowa. W pierwszej kolizji brało udział sześć pojazdów. W samochodzie ciężarowym wystrzeliła opona, kolejne pięć samochodów najechały na jej pozostałości, co wiązało się z uszkodzeniem pojazdów. Samochody na siebie nie najechały - tłumaczyła podinspektor Katarzyna Cisło z zespołu prasowego KWP w Krakowie.

Do zderzenia pojazdów doszło na A4, na wysokości KrakowaTVN24

"Mogło wyglądać to na karambol"

W tym czasie doszło do jednej kolizji z udziałem trzech pojazdów i trzech kolizji z dwoma pojazdami. - Przez to, że do kolizji doszło na krótkim odcinku, mogło wyglądać to na karambol. Pasy lewy i środkowy były zablokowane, ruch odbywał się jedynie prawym pasem, co mogło spowodować korki. W wyniku tych zdarzeń nikt nie został poszkodowany.

Do zderzenia pojazdów doszło na A4, na wysokości KrakowaTVN24

Jak poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, utrudnienia zakończyły się po godzinie 17.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:ek/ak

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości