TVN24 | Polska

"Miłych dni", "powodzenia w relacjach". Wasze życzenia z urodzinowej ramki na 20-lecie TVN24

TVN24 | Polska

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Na rynku w Białymstoku akcja ramkowa z okazji 20-lecia TVN24. Pozdrowienia i życzenia dla stacjiTVN24
wideo 2/7
TVN24Na rynku w Białymstoku akcja ramkowa z okazji 20-lecia TVN24. Pozdrowienia i życzenia dla stacji

Odwiedzający w sobotę białostocki rynek mogli pojawić się w naszej urodzinowej ramce z okazji 20-lecia TVN24. Przekazywali życzenia dla pracowników stacji i pozdrowienia dla bliskich. Nasza ramka pojawi się niebawem w kolejnych miastach. #TVN24. #Nasze20lecie.

W sobotę ekipa TVN24 odwiedziła z kamerą rynek w Białymstoku. W ten sposób świętowaliśmy tam nasze 20-lecie. Reporter TVN24 Adrian Zaborowski zachęcał do rozmowy z członkami ekipy i obserwowania ich pracy. Na placu została ustawiona specjalna urodzinowa ramka z hasłami #TVN24 i #Nasze20lecie. Chętni mogli podejść, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, wystąpić przed kamerą, pozdrowić swoich bliskich. Ale inwencja uczestników do tego się nie ograniczyła.

Zapraszamy do serwisu specjalnego #Nasze20lecie.

"Z okazji 20-lecia TVN24 wszystkiego dobrego dla całej ekipy"

- Chciałam pozdrowić mojego brata Wiktora i moją bratową Krysię, którzy obecnie są na wakacjach - mówiła jedna z kobiet, występujących przed kamerą. - Życzę im samych wesołych, dobrych, ciepłych, miłych dni. A bratu dodatkowo życzę, żeby nazbierał bardzo dużo grzybów w tym roku - dodała.

Od innych występujących w ramce popłynęły także pozdrowienia dla wszystkich białostoczan, matek, a jedna z kobiet skierowała pozdrowienia do swojego narzeczonego.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

- Oglądam tylko stację TVN24 i życzę powodzenia w dalszych relacjach - mówiła kolejna z pań. - Składamy życzenia wszystkim dwudziestolatkom - telewizji i wszystkim naszym obywatelom - brzmiały kolejne głosy. - Z okazji 20-lecia TVN24 wszystkiego dobrego dla całej ekipy, dla wszystkich pracowników i pozdrawiamy rodzinę ze Słupska - życzyli inni pojawiający się w urodzinowej ramce.

Podobne akcje będą organizowane w wielu innych polskich miastach. Zachęcamy do wypatrywania ekipy TVN24 na ulicach Waszych miejscowości.

Specjalny serwis z okazji 20-lecia TVN24

Z okazji 20-lecia stacji w tvn24.pl powstał specjalny serwis. Tam znalazły się między innymi wspomnienia dziennikarzy, materiały archiwalne i zza kulis oraz nowy cykl "Ty pytasz, TVN24 odpowiada". Gościem pierwszego wydania był dziennikarz "Faktów" TVN i "Faktów po Faktach" TVN24 Piotr Kraśko.

OGLĄDAJ CAŁE SPOTKANIE Z PIOTREM KRAŚKĄ W TVN24 GO >>>

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24