Kultura i styl

"Przyjaciele" znów razem. Już w lutym

Kultura i styl

NBCUniversal, Inc."Przyjaciele" byli wyświetlani w latach 1994-2004

Gwiazdy jednego z najpopularniejszych seriali lat 90. "Przyjaciele" pojawią się wspólnie na ekranie. Po 11 latach od ostatniego odcinka ich przygód, Monica, Rachel, Phoebe, Chandler, Joey i Ross wystąpią w telewizyjnym show tworzonym przez NBC na cześć reżysera seriali komediowych, Jamesa Burrowsa.

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry i David Schwimmer staną się częścią prawdziwego widowiska, które stacja NBC tworzy dla 75-letniego Burrowsa.

Wszyscy w jednym miejscu. Czy w jednym pokoju?

Burrows w swojej karierze telewizyjnej reżyserował nie tylko "Przyjaciół", ale również takie hity małego ekranu jak "Frasier", "Zdrówko" i "Will i Grace". 21 lutego w NBC pojawią się też gwiazdy i tych seriali.

Jeden z dyrektorów stacji Bob Greenblatt, który poinformował o zaangażowaniu do projektu szóstki "Przyjaciół", powiedział, że "nie jest pewien, czy wszystkich uda się umieścić na ekranie jednocześnie", ale dodał, że "cała szóstka się na nim pojawi".

Sitcom, który gościł na ekranach telewizorów w latach 1994-2004, stał jednym z najpopularniejszych seriali w historii telewizji. Opowiada o wchodzeniu w dorosłość przyjaciół żyjących na Manhattanie.

Autor: adso//gak / Źródło: Reuters

Źródło zdjęcia głównego: NBCUniversal, Inc.

Pozostałe wiadomości