S8: trzy kolizje na wysokości Rembielińskiej. Korek zaczynał się już na Bemowie

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plWypadek na S8

Na trasie S8, na jezdni w kierunku Białegostoku zderzyło się kilka samochodów. Jak podaje straż pożarna, jedna osoba została poszkodowana. Zablokowane były dwa pasy ruchu. Nieco później na przeciwległej jezdni doszło do kolejnego zderzenia z udziałem dwóch aut i motocykla.

Do zderzenia kilku pojazdów doszło na trasie S8, na wysokości Rembielińskiej. Jak dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, na miejscu jest pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna. - Zgłoszenie o zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 17.02. Doszło do zderzenia czterech samochodów. Jedna osoba jest poszkodowana. Zablokowane są dwa pasy w kierunku Białegostoku. Dwa zastępy straży pożarnej działają na miejscu – potwierdza Piotr Rżysko ze stołecznej straży pożarnej.  

Więcej informacji przed godziną 18 przekazała nam Komenda Stołeczna Policji. Okazało się, że w tym zdarzeniu uczestniczyło pięć pojazdów, a nie cztery jak wstępnie podawała straż pożarna. Ponadto, w pobliżu doszło jeszcze do dwóch innych zdarzeń.

- Najpierw na jezdni w kierunku Białegostoku zderzyły się bmw i volvo. Potem w niewielkiej odległości od tego zdarzenia zderzyło się pięć samochodów - poinformowała Gabriela Putyra z KSP. Policjantka dodała, że około godziny 17.20 funkcjonariusze otrzymali informację, że na jezdni w kierunku Poznania zderzyły się renault, mercedes i motocykl honda. - Uczestnicy tego zdarzenia są badani w karetkach. Ustalamy okoliczności wszystkich zdarzeń. Na miejscu są duże utrudnienia - dodała Putyra.

Na jezdni w kierunku Białegostoku utworzył się bardzo duży korek, który ciągnął się od Bródna aż po Wolę i Bemowo. Utrudnienia zakończyły się dopiero po godzinie 20.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy o wypadku w Ożarowie Mazowieckim:

Wypadek w Ożarowie MazowieckimArtur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl