Zderzenie czterech samochodów na Mokotowie, jeden dachował

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Dachowanie na Puławskiej
Dachowanie na Puławskiej
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl Dachowanie na Puławskiej

Na ulicy Puławskiej, na wysokości Rakowieckiej zderzyły się cztery samochody osobowe. Jedno z aut dachowało, a jego kierowca trafił do szpitala. Reporter tvnwarszawa.pl informował o utrudnieniach.

- Zablokowany jest ruch na Puławskiej w kierunku Ursynowa. Toyota leży na dachu. Na miejscu są: policja, dwie karetki pogotowia i straż pożarna - opisywał w czwartek po południu reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz.

Informację potwierdziła policja. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 16.02. Na ulicy Puławskiej, na wysokości numeru 17 doszło do zderzenia czterech pojazdów toyoty, mazdy, kii i bmw. W wyniku tego zdarzenia toyota dachowała, a kierowca został przetransportowany do szpitala. Pozostali kierowcy zostali przebadani na zawartość alkoholu, byli trzeźwi - przekazała nam podkomisarz Małgorzata Wersocka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Zaznaczyła, że ruch odbywał się wahadłowo.

Węgrzynowicz dodał później, że trzy osoby były badane w karetkach, w tym kobieta i dziecko. Wskazał, że zablokowany był jeden pas w kierunku centrum i całkowicie jezdnia w drugą stronę. Kierowcy byli kierowani w dół, w ulicę Goworka.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości