Uszkodziła cztery samochody na parkingu. Na siedzeniu pasażera butelki z alkoholem

Autor:
katke/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Nietrzeźwa kierująca wjechała w auta na osiedlowym parkingu
Nietrzeźwa kierująca wjechała w auta na osiedlowym parkingu
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Nietrzeźwa kierująca wjechała w auta na osiedlowym parkingu

Policja interweniowała na ulicy Portofino, gdzie kierująca volvo wjechała w kilka aut, zaparkowanych na osiedlowym parkingu. Policja podała, że nikomu nic się nie stało, a kobieta była nietrzeźwa.

Tomasz Zieliński z tvnwarszawa.pl przekazał, że do zdarzenia doszło we wtorek, około godziny 15 na ulicy Portofino. Informację potwierdziła nam w środę policja.

- Ze wstępnych informacji wynika, że kierująca pojazdem volvo uszkodziła cztery inne zaparkowane pojazdy marki: BMW, Skoda, Nissan i Opel przy ulicy Portofino. Policjanci zbadali na miejscu kobietę na trzeźwość, okazała się nietrzeźwa. Urządzenie wskazało 1,12 miligrama alkoholu w wydychanym powietrzu (około 2,5 promila - red.) - przekazała nam sierżant sztabowa Gabriela Putyra z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. Dodała, że w zdarzeniu nikt nie ucierpiał. - Dalsze czynności w tej sprawie będą prowadzone na Komendzie na Wilanowie - podsumowała Putyra.

Na zdjęciach od naszego reportera widać, że na miejscu pasażera były częściowo opróżnione butelki po alkoholu. Kobieta została zabrana do policyjnego radiowozu.

Autor:katke/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości