Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

TVN Warszawa | Ulice

Czołowe zderzenie wywrotki i śmieciarki. Jeden z kierowców zmarł w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
dg/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Czołowe zderzenie dwóch ciężarówek na TargówkuTomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Czołowe zderzenie ciężarówek na Targówku

W wypadku z udziałem dwóch ciężarówek ucierpiały trzy osoby. Kierowca jednej z nich był reanimowany w karetce. W środę policja poinformowała o jego śmierci.

Do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych: wywrotki i śmieciarki doszło na Zabranieckiej na Targówku, w okolicach pętli autobusowej Utrata. Jak poinformował Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, ratownicy otrzymali zgłoszenie o wypadku we wtorek około godziny 11.20.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

- Ciężarówki zderzyły się czołowo. Na miejscu działa pięć zastępów straży pożarnej. Kierowcy obu ciężarówek byli zakleszczeni w kabinach. Obaj zostali ewakuowani za pomocą narzędzi hydraulicznych. Stan poszkodowanych można określić jako ciężki - przekazał Kapczyński.

Zmarł w szpitalu

Na miejscu był Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl, który doprecyzował, że oprócz kierowców w wypadku poszkodowana została jeszcze jedna osoba - pasażer ciężarówki odbierającej odpady. Jeden z uwolnionych przez strażaków kierowców był reanimowany w karetce.

W środę Rafał Retmaniak z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji przekazał informacje o jego śmierci. - Kierowca ciężarowego iveco w wyniku poniesionych obrażeń zmarł we wtorek w szpitalu - powiedział.

Po wypadku ulica Zabraniecka była przez kilka godzin całkowicie zablokowana.

Autobusy na objazdach

Jak informował Zarząd Transportu Miejskiego, w związku z wypadkiem na Zabranieckiej, autobusy linii 138 oraz 338 kursowały na skróconej trasie do przystanku Utrata-Urząd Celny.

Autor:dg/pm

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości