Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

TVN Warszawa | Ulice

Dostawca jedzenia wypadł z drogi, uderzył w mur cmentarza. "Auto jest rozbite z każdej strony"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plKierowca smarta wypadł z drogi i uderzył w mur

Na Okopowej kierowca smarta stracił panowanie nad samochodem. Auto wypadło z jezdni i skończyło podróż na boku. Jest rozbite z każdej strony.

Do zdarzenia doszło na wysokości centrum handlowego przy Okopowej, na jezdni w kierunku centrum. - Kierowca smarta na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem, wypadł z jezdni, przejechał przez trawnik i uderzył w mur cmentarza Powązkowskiego. Jazdę skończył na boku. Auto jest rozbite z każdej strony – opisuje reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

- To znany warszawskim nightcrawlerom kierowca, dostawca jedzenia w jednej z popularnych firm. Niejednokrotnie widziałem go szarżującego po stołecznych drogach właśnie w okolicach Woli, Żoliborza i Bemowa. Wyjeżdżał z bocznych ulic wprost pod koła samochodów i robił ryzykowne manewry na drogach. Zarówno smart na gdańskiej rejestracji, jak i sam kierowca są charakterystyczni – opowiada Szmelter.

Policja poinformowała, że kierowca smarta był badany w karetce, ale ostatecznie nie pojechał do szpitala. Był trzeźwy.

Autor:mp/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl