Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie sześciu aut na S8. Duży korek w stronę Poznania

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plZderzenie sześciu aut na S8

Na bemowskim odcinku trasy S8 doszło w poniedziałek rano do zderzenia sześciu samochodów. Były bardzo duże utrudnienia na jezdni w kierunku Poznania. Ruch odbywał się tylko jednym pasem.

Do zderzenia doszło około godziny 8.30 na wysokości ulicy Powstańców Śląskich. - To zderzenie z udziałem pięciu pojazdów osobowych. Dwóm osobom rannym jest udzielana pomoc medyczna. Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej - poinformował Michał Skrzypa z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej.

Policja przekazała jednak później, że w zderzeniu uczestniczyło łącznie sześć pojazdów. - Kierowcy byli trzeźwi. Nikt nie został poszkodowany - powiedziała Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

Służby ostrzegały przed utrudnieniami. - Zablokowane są dwa pasy na jezdni w kierunku Poznania - podał Skrzypa. Ruch odbywał się wyłącznie prawym pasem.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informowała, że trasa będzie w pełni przejezdna dopiero po godzinie 11.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl