Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie na trasie S8, "jeden z kierowców oddalił się"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kolizja na trasie S8. Jeden z kierowców oddalił sięArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plKolizja na trasie S8. Jeden z kierowców oddalił się

Na trasie S8 na wysokości ulicy Marywilskiej doszło do kolizji dwóch aut. Kierowca jednego z nich oddalił się jeszcze przed przyjazdem służb.

Jak przekazała nam Marta Gierlicka z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji, funkcjonariusze otrzymali informację o kolizji o godzinie 15.09. - Doszło do zderzenia osobowego volvo oraz dostawczego iveco. Nikomu nic się nie stało – poinformowała policjantka. Dodała, że kierowca volvo oddalił się z miejsca przed przyjazdem służb. Kierujący iveco był trzeźwy.

Gierlicka podała, że policjanci będą ustalać, kto kierował autem osobowym.

Z kolei Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl ocenił, że volvo jest mocno rozbite. - Na jezdni widać rozsypane elementy. Do zdarzenia doszło na pasie tranzytowym, na wysokości wiaduktu ulicy Marywilskiej w kierunku Poznania. Są spore utrudnienia – zaznaczał nasz reporter.

Autor:katke

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl