Auto uderzyło w drzewo. LPR zabrało nieprzytomną osobę, szukają kierowcy

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w Nowej Woli pod Piasecznem
Wypadek w Nowej Woli pod PiasecznemTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek w Nowej Woli pod Piasecznem

Wypadek w Nowej Woli pod Piasecznem. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Straż pożarna relacjonuje, że w chwili przybycia służb ratunkowych na miejscu była jedna, nieprzytomna osoba. Do szpitala zabiera ją śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do wypadku doszło przed godziną 13 na ulicy Postępu w Nowej Woli. - Samochód osobowy z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z pasa jezdni i uderzył w drzewo. W chwili naszego przyjazdu na miejscu była jedna poszkodowana osoba. Strażacy ewakuowali ją z pojazdu i przekazali pod opiekę pogotowia ratunkowego. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - informuje Kamil Trochim z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie.

Na miejscu są trzy zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. - Poszkodowana osoba trafiła na noszach do śmigłowca LPR, który zabiera ją do szpitala - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Policjanci z psem tropiącym szukają kierowcy

Jak przekazał nam Trochim, jest podejrzenie, że kierowca oddalił się z miejsca wypadku. Tę informację potwierdza Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji. - Kierujący pojazdem marki opel uderzył w drzewo i oddalił się z miejsca zdarzenia przed naszym przybyciem - mówi.

Nasz reporter opisuje, że na miejscu wypadku pojawili się policjanci z psem tropiącym. Badają oni ślady pozostawione w aucie i jego pobliżu. Wyjaśniają też okoliczności zdarzenia.

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości