Zderzenie czterech pojazdów na S8

Autor:
dg/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na S8
Zderzenie na S8
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plZderzenie na S8

Ciężarówka, auto dostawcze i dwa osobowe zderzyły się na trasie S8. Były utrudnienia w ruchu. Nikt nie odniósł obrażeń, a wszyscy kierujący byli trzeźwi.

Jak ustalił reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński cztery pojazdy zderzyły się w pobliżu węzła Mory. - Na miejscu są policja oraz straż pożarna. Doszło do wycieku płynów eksploatacyjnych - poinformował Zieliński.

Dodał, że zablokowany był jeden pas ruchu w kierunku Poznania. Utworzył się spory korek. Kierowcy zwalniali już na wysokości Lazurowej.

Kazimierz Jaworski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Błoniu potwierdził, że w miejscowości Jawczyce na trasie S8 zderzyło się kilka pojazdów. - Nie ma osób poszkodowanych. Nasze działania zostały już zakończone. Na miejscu pozostała policja, która prowadzi swoje czynności - podał strażak.

- Na tę chwilę trasa jest przejezdna, a pojazdy znajdują sią na pasie awaryjnym. Policjanci na miejscu ustalają okoliczności tego zdarzenia - podała przed 11 podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego Dodała, że nikt nie odniósł obrażeń, a wszyscy kierujący byli trzeźwi

Autor:dg/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości