Atak na Nowym Świecie. Kobieta raniła ostrym narzędziem dwóch przechodniów

Aktualizacja:
Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Policja o ataku nożowniczki na Nowym Świecie
Policja o ataku nożowniczki na Nowym ŚwiecieTVN24
wideo 2/2
TVN24Policja o ataku nożowniczki na Nowym Świecie

Policjanci patrolujący Nowy Świat zatrzymali w południe kobietę, która raniła ostrym narzędziem dwóch przechodniów. Obaj zostali przewiezieni do szpitala. Trwa wyjaśnianie okoliczności ataku.

Do zdarzenia doszło około godziny 12. - Kobieta idąca ulicą raniła ostrym narzędziem dwóch przechodniów. Policjanci patrolujący Nowy Świat niezwłocznie zareagowali na tę sytuację i zatrzymali kobietę. Na miejsce zostały wezwane służby medyczne, które po opatrzeniu przewiozły ranne osoby do szpitala - informuje Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

Jak zaznacza, wstępne ustalenia wskazują na to, że życiu i zdrowiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo. - Policjanci będą wyjaśniali okoliczności tego zdarzenia - zapowiada. Kobieta zostanie między innymi przebadana pod kątem obecności alkoholu i innych środków odurzających w organizmie. Niewykluczone, że zostanie także poddana obserwacji psychiatrycznej.

O sprawie poinformował jako pierwszy RMF FM. Według radia doszło do ataku z użyciem noża.

W poniedziałek rano Robert Szumiata, oficer prasowy śródmiejskiej komendy, przekazał informację o stanie pokrzywdzonych osób. - Zaatakowane osoby odniosły powierzchowne obrażenia. Po opatrzeniu ran zostały zwolnione do domu - przekazał policjant.

Dodał, że zatrzymana kobieta nie została jeszcze przesłuchana. - Kobieta przebywa na obserwacji w szpitalu. Czynności z jej udziałem zostaną przeprowadzone dopiero po uzyskaniu zgody od lekarzy - poinformował Robert Szumiata.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości