Przygotuj się na:

TOPIEL ZAMKNIĘTA

Stołeczny ratusz poinformował w komunikacie, że od soboty do wtorku na ulicy Topiel na Powiślu będą prowadzone prace ciepłownicze. Znaczny fragment ulicy zostanie wyłączony z ruchu.

TVN Warszawa | Okolice

"Ugryzła kilka razy swoją córkę i uderzyła ją legginsami". Areszt dla 28-letniej matki

TVN Warszawa | Okolice

Autor:
katke/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Kobieta przyznała, że ugryzła dziecko i uderzyła je legginsami

Policjanci z Karczewa w powiecie otwockim zostali poproszeni o interwencję przez dyrektora przedszkola, który zauważył na ciele 4-letniej dziewczynki liczne obtarcia i zasinienia – poinformowała otwocka policja. Zatrzymana została 28-letnia matka. Sąd zadecydował o tymczasowym areszcie na trzy miesiące.

Jak przekazała Paulina Harabin, rzeczniczka policji w Otwocku, w zeszłym tygodniu policjanci z karczewskiego komisariatu zostali powiadomieni przez dyrekcję jednego z przedszkoli o podejrzeniu fizycznego znęcania się nad 4-letnią dziewczynką. - Pracowników placówki zaniepokoiło, że dziecko ma liczne obtarcia i zasinienia na całym ciele – poinformowała policjantka.

"Ugryzła i uderzyła legginsami"

Zaznaczyła, że ustalenia obecnych na miejscu funkcjonariuszy wskazywały, że 4-latka mogła być ofiarą przemocy domowej. - Mundurowi natychmiast udali się do ustalonego miejsca zamieszkania pokrzywdzonej. Tam zastali 28-letnią matkę dziecka. Kobieta przyznała policjantom, że ugryzła kilka razy swoją córkę i uderzyła ją legginsami, gdyż była niegrzeczna. Wówczas funkcjonariusze zatrzymali kobietę i przewieźli ją do komendy – opisała Harabin.

Policjantka poinformowała jednocześnie, że prowadzone w tej sprawie postępowanie zakończyło się przedstawianiem 28-latce zarzutów znęcania się fizycznego nad 4-letnią córką i skierowaniem za pośrednictwem prokuratury wniosku do sądu o jej tymczasowe aresztowanie. - Sąd przychylił się do wniosku śledczych i aresztował kobietę na okres trzech miesięcy – wskazała dalej.

Opisywaliśmy też historię bitych i zaniedbywanych dzieci w Gnieźnie:

"Dzieci od blisko roku były zaniedbywane i bite". Matka i jej partner w areszcieKPP Gniezno

Autor:katke/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP Otwock