Przygotuj się na:

WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH - EKSPRESOWE AUTOBUSY

Ratusz poinformował, że w najbliższy weekend zostaną uruchomione trzy dodatkowe linie autobusowe. Będą dowoziły mieszkańców w okolice cmentarzy.

Napadli, pobili, okradli. Nieoficjalnie: zginęło 300 tysięcy złotych

Najnowsze

Autor:
ab/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plRozbój na Ursynowie

W piątek wieczorem na Ursynowie trzej napastnicy napadli, pobili i okradli przedsiębiorcę. Mężczyzna trafił do szpitala, gotówka, którą przewoził, została zrabowana.

Do zdarzenia doszło na ulicy Miklaszewskiego przed godziną 20. - Mężczyzna wyszedł z dostawczego samochodu, miał przy sobie znaczną kwotę gotówki. Trzech zamaskowanych napastników zaczęło go bić. Na pomoc poszkodowanemu ruszył syn, wywiązała się regularna bijatyka. Napastnicy użyli gazu - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Napadnięty mężczyzna został odwieziony do szpitala z obrażeniami głowy. Na chodniku jest dużo krwi - dodaje.

Według informacji naszego reportera, napastnicy mieli motyw rabunkowy. - Mężczyźnie skradziono dużą sumę - podaje. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że chodzi o około 300 tysięcy złotych. - Na miejscu są policyjne radiowozy, teren został otaśmowany - przekazuje Zieliński.

Policja potwierdza rozbój, ale nie ujawnia szczegółów zdarzenia. - Jesteśmy na miejscu, prowadzimy śledztwo - mówi Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:ab/b

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl