Najnowsze

Pożar mieszkania na Mariensztacie, jedna osoba trafiła do szpitala

Najnowsze

Autor:
kk/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Pożar mieszkania na Mariensztacie
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plPożar mieszkania na Mariensztacie

Jedna osoba została poszkodowana w pożarze mieszkania na Mariensztacie. Jak podaje straż pożarna, prawdopodobnie doszło do podtrucia gazami pożarowymi. Z ogniem walczyły cztery zastępy.

Do pożaru doszło około godziny 8.40 w kamienicy przy ulicy Mariensztat 9. Ogień pojawił się w mieszkaniu na pierwszym piętrze. – Strażacy wspólnie z policjantami wynieśli z mieszkania jedną osobę poszkodowaną. Do służb zgłosiła się również druga osoba, która przebywała w zadymieniu. Jej stan nie był jednak na tyle poważny, by wymagała zabrania do szpitala – relacjonuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl.

Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie gazowe i dwie karetki pogotowia ratunkowego.

- Pożar został już zlokalizowany i opanowany - informuje Wojciech Kapczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Jak dodaje, strażacy zajmują się teraz oddymianiem i sprawdzaniem lokalu pod kątem ewentualnych zarzewi ognia.

Strażak potwierdza, że jedna osoba trafiła do szpitala. - Prawdopodobnie doszło do podtrucia gazami pożarowymi. Poszkodowana osoba była przytomna. Została przebadana przez pogotowie ratunkowe i zabrana na dalsze badania - dodaje Kapczyński.

Kierowców czekają utrudnienia w ruchu na ulicy Dobrej. Na wysokości skrzyżowania z Mariensztatem ruch odbywa się wahadłowo.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości