Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Skończył imprezę na balkonie sąsiadki. W mieszkaniu marihuana i amfetamina

Najnowsze

kspZabezpieczone przez policję środki odurzające

Była impreza, spacer po balkonach i próba pozbycia się marihuany w toalecie. Dla 38-letniego Alberta Cz. z Ząbek wszystko skończyło się zarzutami za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Grozi mu za to nawet 10 lat więzienia.

Kilka dni temu właścicielka mieszkania na jednym z osiedli w podwarszawskich Ząbkach poinformowała policję, że na jej balkonie znajduje się nieznany jej mężczyzna. "Ten początkowo nie był w stanie racjonalnie wytłumaczyć, jak się tam znalazł, po chwili oświadczył jednak, że przeszedł na niego z tarasu mieszkania obok, w którym przebywał wraz z innymi osobami" - relacjonuje Komenda Stołeczna Policji.

Wspólny patrol złożony z policjantów i strażnika miejskiego ustalił, że zagubiony 20-latek był gościem imprezy odbywającej się w sąsiednim lokalu.

W mieszkaniu narkotyki

Funkcjonariusze wraz z 20-latkiem udali się do mieszkania, w którym ten miał się wcześniej znajdować. Na miejscu zastali właściciela lokalu - 38-letniego Alberta Cz. Jak podaje policja, w pomieszczeniach panował bałagan, na stole leżał młynek oraz nieduża porcja marihuany, znacznie więcej znajdowało się... w toalecie. "Właściciel zdążył wrzucić do ubikacji znaczną ilość suszu marihuany" - relacjonuje policja.

Wezwano posiłki. Według relacji zamieszczonej na stronie stołecznej komendy, podczas przeszukania mieszkania znaleziono kolejne środki odurzające - 241 gramów amfetaminy w tabletkach oraz ponad dwa gramy w proszku. Łączną ilość znalezionej marihuany obliczono na 150 gramów.

Zarzut posiadania

Właściciel mieszkania, 38-letni Albert Cz., usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających. Pozostała trójka mężczyzn (dwaj zjawili się w domu, gdy trwało przeszukanie) została zwolniona po przesłuchaniu.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o likwidacji magazynu, w którym przechowywane były narkotyki o wartości trzech milionów złotych:

kr/b

Policja przejęła narkotyki warte trzy miliony złotychksp
wideo 2/2

Źródło zdjęcia głównego: ksp