Przygotuj się na:

METRO NA BRÓDNIE

Nowe stacje drugiej linii metra zapewnią sprawne połączenie Targówka z Pragą i Śródmieściem, Wolą i Bemowem. Przybędzie linii autobusowych, które umożliwią szybki dojazd do metra. Jednocześnie niektóre linie przestaną kursować, a trasa innych nieznacznie się zmieni.

Najnowsze

Ciała małżeństwa w domu w Kiełpinie. Prokuratura ma już wstępne wyniki sekcji

Najnowsze

Autor:
kz
Źródło:
tvnwarszawa.pl, PAP
Prokuratura wszczęła śledztwo
TVN24Prokuratura wszczęła śledztwo

Prokuratura bada okoliczności śmierci małżeństwa w domu jednorodzinnym pod Łomiankami. Śledczy przeprowadzili już sekcję zwłok, ale o jej wynikach mówić nie chcą. Nie odpowiadają też na pytania o 14-letniego syna, który został zatrzymany "do sprawy".

- Sekcje zwłok zostały przeprowadzone w czwartek rano. Prokuratura na obecnym etapie nie przekazuje wstępnych wyników - powiedziała Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Jak dodała, w trakcie sekcji zwłok zostały zabezpieczone materiały do dalszych badań toksykologicznych. - Oczekujemy na ostateczną opinią biegłych do spraw medycyny sadowej - ucięła.

Ciała znaleziono w domu w Kiełpinie

Rzeczniczka podkreśliła przy tym, że śledztwo, które zostało we wtorek wszczęte w Prokuraturze Rejonowej Warszawa Żoliborz, toczy się w sprawie, co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutu.

- Dotychczas wykonane zostały czynności procesowe z udziałem biegłego lekarza sądowego na miejscu zdarzenia - informowała wcześniej rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Podkreśliła, że dobro śledztwa i konieczność zabezpieczenia właściwego toku postępowania uniemożliwiają przekazanie informacji w szerszym zakresie.

Zwłoki kobiety i mężczyzny znalazł członek rodziny w poniedziałek w jednym z domów w podwarszawskim Kiełpinie. Nieoficjalnie wiadomo, że do sprawy zatrzymany został nastoletni syn małżeństwa, który aktualnie przebywa w izbie dziecka. Prokuratura nie ujawnia szczegółów na temat zatrzymania 14-latka.

Autor:kz

Źródło: tvnwarszawa.pl, PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości