Przygotuj się na:

44. MARATON WARSZAWSKI

W niedzielę tysiące biegaczy pobiegnie w Maratonie Warszawskim. Wydarzeniu będą towarzyszyć także inne biegi. Starty zaplanowane są z Konwiktorskiej, a trasy obejmą Łazienki Królewskie, Stare Miasto, warszawską Pragę, a także Żoliborz czy Bielany. Multimedialny Park Fontann przemieni się w strefę kibicowania.

Najnowsze

Ciała dwóch osób w domu pod Łomiankami. Jest śledztwo prokuratury

Najnowsze

Aktualizacja:
Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl / PAP
Prokuratura wszczęła śledztwo
Prokuratura wszczęła śledztwo TVN24
wideo 2/2
TVN24Prokuratura wszczęła śledztwo

W domu na terenie gminy Łomianki odnaleziono ciała małżeństwa. Sprawą zajmują się policja i prokuratura. Śledczy nie chcą jednak zdradzać szczegółów. Wszczęli już oficjalne postępowanie i planują zlecenie sekcji zwłok pokrzywdzonych.

"W jednym z domów w podwarszawskim Kiełpinie znaleziono ciała małżeństwa w wieku 42 i 50 lat" - poinformowało we wtorek rano radio RMF FM.

O te doniesienia zapytaliśmy policję z powiatu warszawskiego zachodniego, ale odesłano nas bezpośrednio do prokuratury. - Trwają czynności w tej sprawie - powiedziała nam krótko Aleksandra Skrzyniarz, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie. I zastrzegła, że na tę chwilę nie jest możliwe podanie szczegółów tej sprawy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Prokuratura zleci sekcję zwłok pokrzywdzonych

Po południu rzeczniczka przekazała, że jest już oficjalne postępowanie w tej sprawie. - W Prokuraturze Rejonowej Warszawa Żoliborz w Warszawie we wtorek wszczęte zostało śledztwo w sprawie śmierci dwóch osób, których zwłoki ujawniono w Kiełpinie - poinformowała.

Jak zaznaczyła rzeczniczka, "postępowanie toczy się w sprawie, co oznacza, że nikomu nie przedstawiono zarzutu". - Dotychczas wykonane zostały czynności procesowe z udziałem biegłego lekarza sądowego na miejscu zdarzenia - dodała.

- Czynności procesowe są kontynuowane. W sprawie zlecona zostanie sekcja zwłok pokrzywdzonych - przekazała.

Nieoficjalnie: zwłoki znajdowały się w stanie znacznego rozkładu

Media nieoficjalnie podają, że zwłoki znajdowały się w stanie znacznego rozkładu. Sprawę miał zgłosić policji ojciec zmarłego mężczyzny, który po raz ostatni kontaktował się z rodziną około dwóch tygodni temu. Do sprawy zatrzymano 14-letniego syna pary. RMF FM ustalił, że osadzono go w izbie dziecka i objęto opieką psychologiczną. Śledczy wyjaśniają, czy mógł mieć związek ze sprawą.

W domu w miejscowości Kiełpin odnaleziono ciała dwóch osóbMapy Google

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl / PAP

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości