"Rosyjscy okupanci kontynuują niszczenie unikatowej perły kultury"00:50Rosjanie mieli między innymi zniszczyć wnętrza słynnego pałacu.
Kłopoty rosyjskich stacji telewizyjnych w Mołdawii00:35Decyzja "zapadła w celu ochrony krajowej przestrzeni informacyjnej".
"Prezydencie Biden, sprowadziłeś mnie do domu". Słynna koszykarka chce się odwdzięczyć00:23Brittney Griner chce wspierać walkę o Amerykanów przetrzymywanych za granicą i zapowiada wznowienie kariery.
"FT": urzędnikom zabrakło odwagi, by przestrzec Putina przed katastrofąNa miesiąc przed inwazją na Ukrainę najważniejsi urzędnicy finansowi Rosji przygotowali 39-stronicową prezentację.
Próba zamachu na jednego z liderów grupy Wagnera. Prigożyn oskarża Francję00:35Dmitrij Syty został przetransportowany do szpitala - jego stan jest poważny, ale stabilny.
Ukraiński wywiad: wśród pojmanych do niewoli są obywatele państw innych niż Rosja04:06W tvn24.pl relacjonujemy wydarzenia z i wokół Ukrainy.
"Na cokolwiek liczą czciciele rakiet z Moskwy, i tak nie zmieni to układu sił w tej wojnie"00:21Wołodymyr Zełenski w nagraniu zamieszczonym w piątek w mediach społecznościowych.
OSW: głównym celem Rosji jest wyczerpanie Ukraińców04:02Analiza Ośrodka Studiów Wschodnich o sytuacji w Ukrainie.
"Obecność Grupy Wagnera na naszej północnej granicy jest szczególnie niepokojąca"00:50Władze Ghany zaniepokojone doniesieniami o najemnikach. Burkina Faso żąda wyjaśnień w sprawie słów prezydenta.
Pasażerowie nagrali z samolotu ostrzał Ukrainy. "Powinien to zobaczyć cały świat!"01:39Efekty rosyjskiego ostrzału widoczne są z kraju sąsiadującego z Ukrainą.
Rosjanie wystrzelili rakiety. Wybuchy w Kijowie i innych miastach, są zabici i ranniNa terytorium całej Ukrainy ogłoszono w piątek rano alarm przeciwlotniczy.
"Nasze przesłanie jest bardzo jasne". Departament Stanu USA ostrzega przed obchodzeniem sankcji na Rosję01:22I przekonuje, że odnoszą skutek.
"Rosjanie zapędzili się w krwawą pułapkę"Rejon Bachmutu w obwodzie donieckim jest miejscem najcięższych walk w Ukrainie. Rosjanie, nie licząc się ze stratami, prowadzą tam krwawą walkę o "jakiekolwiek zwycięstwo".
Minister obrony Ukrainy: Rosja szykuje nową ofensywęZdaniem ukraińskiego ministra obrony Rosja może wykorzystać 150 tysięcy zmobilizowanych jesienią rezerwistów.
Mieszkańcy Kijowa po ataku: zniknął prąd i internet, po chwili nie było ogrzewania i wodyW tvn24.pl relacjonujemy wydarzenia z i wokół Ukrainy.
Koniec pata, "sankcje uzgodnione". Dziewiąty pakiet00:43Według agencji Reutera pisemna procedura ma zostać ukończona do piątku do południa.
Jeden z najbogatszych Rosjan objęty amerykańskimi sankcjami00:29Potanin był jedną z niewielu osób z kręgu Putina, która dotychczas uniknęła sankcji.
Sikorski o Tomaszu L.: nie znam gościa kompletnie. Niech oni się tłumaczą01:52Europoseł był gościem "Kropki nad i".