У соцмережах поширюється неправдива інформація про те, що громадянин України начебто знищив пам’ятник польським воякам у Борах Тухольських. Це повідомлення російською мовою також було розсилали в Telegram.
У соцмережах поширюють відеозаписи та фото, які нібито демонструють наслідки нещодавнього ракетного обстрілу одного з українських міст. Однак вони були створені в іншому місці та в інший час.
"Стрибкиі радіаційного фону в повітрі", "різке підвищення рівня вісмуту в Любліні" - такий контент останніми днями розповсюджується в Twitter на профілях, де поширюються повідомлення тотожного російській пропаганді змісту. У Державній агенції атомної енергії заспокоюють: нічого особливого не відбувається, а нинішня ситуація - результат проходження атмосферного фронту.
Для залякування молдовської громадськості використали старий запис репетиції військового параду в Румунії. Однак автори дезінформації навколо Молдови мають більш далекосяжну мету.
Запис, популярний спочатку в російському, а тепер і в польському інтернеті, показує, що житель Херсона начебто вигукує лайку на адресу прибулого з візитом українського президента. Однак це змонтоване відео - в оригіналі чути інше.