Facebook

Facebook

Mógł zostać uśpiony, jednak dzięki pomysłowości opiekunów i minideskorolce za dolara jest w stanie się poruszać i ma się bardzo dobrze. A przy okazji został gwiazdą sieci.

Niewątpliwie Bernie Sanders, który ubiega się o nominację w wyborach prezydenckich w USA, nie może nie podziękować Emily Ratajkowski za słowa poparcia. Tym bardziej, że namawiając do głosowania na Sandersa, modelka wystawiła się na nieprzychylne warunki atmosferyczne. Ale apel Ratajkowski na Instagramie to nie jedyny przypadek, gdy zwolennicy Sandersa korzystają z mediów społecznościowych. W użyciu jest nawet Tinder.

Niemiecki turysta Andriej Ciesielski złamał zakaz i wspiął się na piramidę Cheopsa w Egipcie, mimo że grozi za to kara więzienia. - Stanie na szczycie jednego z siedmiu cudów świata było czymś, czego nigdy nie zapomnę - powiedział Niemiec. Mężczyzna nagrał swoje wejście na szczyt, a film zamieścił w sieci.

Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg ogłosił na swoim profilu, że po narodzinach swojej córki weźmie dwumiesięczny urlop tacierzyński. Szef portalu społecznościowego nazwał to "bardzo osobistą decyzją" - pisze w sobotę BBC.