Facebook

Facebook

Mają dość: wstydu za wygląd, pytań o homoseksualizm, mężczyzn myślących, że mogą bezkarnie zaczepiać. To tylko niektóre z frustrujących doświadczeń, jakimi dzielą się internauci w ramach projektu "I’m Tired".

W ciągu dwóch lat chce spotkać się ze wszystkimi znajomymi jakich ma na Facebooku. Martyna Kuc pomysłodawczyni projektu "Bliżej" opowiedziała dziś we "Wstajesz i Wiesz" o szczegółach swojego pomysłu. Gościem programu był również Dr Leszek Mellibruda, który opowiedział o badaniach internetu i o przyczynach naszej obecności w mediach społecznościowych.

Mark Zuckerberg ogłosił na Facebooku, że razem ze swoją żoną Priscillą spodziewają się dziecka. Oprócz tej radosnej wiadomości postanowił podzielić się smutną historią o staraniach o potomka.

Słynny Grumpy Cat, czyli zrzędliwy kot, ma nowego rywala. To 5-miesięczny szczeniak Earl, któremu popularność przyniosły zamieszczone w sieci zdjęcia, wyświetlone przez internautów dwa miliony razy. Pies ma już swoje konto na Instagramie i Facebooku, gdzie łącznie ma ponad 20 tys. fanów.

Podczas spotkania pomiędzy Jessicą Cox, pierwszą licencjonowaną pilotką na świecie urodzoną bez ramion, a 3-latką, która cierpi na podobne schorzenie, doszło do wspaniałego gestu. Obie udowodniły, że niepotrzebne są ramiona, aby się przytulić. Wzruszające spotkanie odbyło się dzięki mamie dziewczynki, na premierze filmu "Prawnonożna", który opowiada o Cox. Zdjęcie poruszyło internautów.

Stany Zjednoczone uchodzą za kraj tolerancyjny. Dowodem na to może być między innymi niedawna legalizacja małżeństw homoseksualnych. Mimo to wielu homoseksualistów obawia się o swoją przyszłość. Tak jak młody mieszkaniec Nowego Jorku, który otwarcie podzielił się swoim lękiem na bardzo popularnej stronie Humans of New York. Na jego post odpowiedziały tysiące osób, między innymi Hillary Clinton.

"Kocham samochody. Nigdy się z tą miłością nie kryłem" - tymi słowami pisarz Szczepan Twardoch oznajmił, że został ambasadorem jednego z producentów luksusowych aut. W komentarzach wywiązała się dyskusja, czy pisarzowi wypada brać udział w takich akcjach marketingowych.