PanDa na WOŚP! I wpadnie na śniadanie

TVN24

tvn24Poznańskie zoo zaprasza na karmienie pandek rudych

Przytulanie pand na etat? Praca marzeń, ale liczba miejsc ograniczona. Jest jednak alternatywa i to w Poznaniu. Ogród zoologiczny wystawił na licytację... karmienie pand dla czterech osób. - To unikatowa okazja, żeby spotkać się z naszymi hultajami - mówi Małgorzata Chodyła z poznańskiego zoo.

Nie na zdjęciach, a na wyciągnięcie ręki. Pandki rude czekają na twoją wizytę i kosz ze smakołykami. Poznańskie zoo po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. To, co oferują, jest spełnieniem marzeń zarówno wielu dzieciaków, jak i dorosłych.

- Wystawiamy na licytację możliwość bliskiego spotkania z naszymi hultajami, czyli pandkami rudymi. Ten, kto zaoferują najwięcej, będzie mógł wejść na wybieg oraz na zaplecze i nakarmić nasze zwierzęta - zachęca Małgorzata Chodyła z poznańskiego zoo.

Te będą wdzięczne za warzywa i owoce. Dla winogron zrobią wszystko!

- Kosz z jedzeniem przygotują nasi pracownicy. Na wybiegu będą mogły się pojawić maksymalnie cztery osoby. To będzie na pewno unikatowe doświadczenie - dodaje Chodyła.

Licytacja odbędzie się podczas finału WOŚP w Centrum Kultury Zamek w Poznaniu w niedzielę około godziny 17.

Taki voucher można wygrać na licytacji WOŚPTVN 24 Poznań

Coraz bliżej miliarda

Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to ciesząca się największym zaufaniem społecznym organizacja pozarządowa w Polsce. Powstała w 1993 roku - od tego czasu co roku, na początku stycznia, organizuje wielką zbiórkę pieniędzy. Za zebrane środki Fundacja WOŚP kupuje i przekazuje w darze najnowocześniejszy sprzęt medyczny przede wszystkim szpitalom dziecięcym w Polsce. W ciągu 25 lat Fundacja zebrała i przeznaczyła na wsparcie dla szpitali ponad 830 mln złotych. 2 stycznia 2018 roku fundacja podała, że na dwa tygodnie przed 26. Finałem WOŚP w różnego rodzaju aukcjach i zbiórkach przekroczono próg miliona złotych. Celem 26. Finału WOŚP jest pozyskanie środków "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków".

Jeśli chcielibyście nas zainteresować tematem związanym z Waszym regionem - czekamy na Wasze sygnały/materiały. Piszcie na Kontakt24@tvn.pl.

Autor: Paula Przetakowska, Aleksandra Arendt / Źródło: TVN24 Poznań