Poznań

Mecz za złotówkę dla studentów. Poznańskie kluby walczą o kibiców

Poznań

TVN24 Poznań | Filip CzekałaLech stawia na studentów

Lech i Warta chcą przyciągnąć na swoje stadiony jak najwięcej kibiców, kusząc ich promocjami.

Na najbliższy mecz Kolejorza z Piastem Gliwice pierwszoroczni studenci mogą wejść za złotówkę. - Lech jest wizytówką całej Wielkopolski, dlatego będziemy zaszczyceni mogąc tutaj ugościć studentów, odkrywających uroki życia w Poznaniu – informuje Bartosz Skwiercz dyrektor marketingu i komunikacji Lecha Poznań. Starsi studenci mogą zobaczyć ten i pozostałe październikowe mecze za pół ceny.

Mamuśki na Warcie

W tyle nie chce pozostawać pierwszoligowa Warta. W tym celu dla pań z dziećmi zarezerwowany został 34 sektor na stadionie przy Drodze Dębińskiej na najbliższe spotkanie z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza. To spotkanie kobiety z dziećmi będą mogły zobaczyć za darmo. – Nasz stadion to idealne miejsce dla wszystkich pań, które w kulturalnej i rodzinnej atmosferze chcą przeżyć sportowe emocje – przekonuje prezes klubu Izabella Łukomska-Pyżalska.

Prezes ambasadorem

Prezes klubu została ambasadorem akcji "Stadiony Dla Kobiet" – pierwszej ogólnopolskiej akcji promującej udział kobiet w wydarzeniach piłkarskich na nowowybudowanych stadionach. Akcja ma przełamać stereotyp stadionu jako niebezpiecznego miejsca.

Autor: mm//ec / Źródło: TVN24 Poznań

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 Poznań | Filip Czekała