"Sean Penn – na ratunek Haiti". Już niebawem premiera nowego dokumentu w Playerze

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
red.
Źródło:
TVN24
Biuro Prasowe TVN Grupa DiscoveryNowe propozycje od discovery+ Originals w Playerze

Już za kilka dni, 14 czerwca, w Playerze zadebiutuje film dokumentalny "Sean Penn – na ratunek Haiti". Produkcja discovery+ Originals pozwoli użytkownikom serwisu poznać filantropijną twarz hollywoodzkiego celebryty. Natomiast już teraz widzowie mogą cieszyć oko innymi filmami, między innymi "GameStop: Amatorzy kontra Wall Street" opowiadającym o wydarzeniach z początku tego roku, które wstrząsnęły światem finansów.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Oferta Playera stale poszerza się o nowe filmy discovery+ Originals. Są to produkcje dokumentalne typu premium, tworzone specjalnie na potrzeby serwisu VOD. Od początku roku na platformę Player.pl trafiło już 60 takich tytułów, między innymi.: "Donald Trump: Sztuka kłamstwa", "Lady Gucci: historia czarnej wdowy", "Filip. Król bez korony", "Liverpool: Powrót mistrzów" czy szeroko doceniany "Francesco".

Historie Sereny Williams, chwile z Federerem i Nadalem. Nowe produkcje od discovery+ Originals w Playerze >>>

Teraz użytkowników serwisu Player.pl czeka kolejna premiera. Już 14 czerwca na platformie zadebiutuje dokument "Sean Penn – na ratunek Haiti".

Wizyta na Haiti, która zmieniła życie amerykańskiej gwiazdy

"Sean Penn – na ratunek Haiti" to poruszający zapis dwóch wizyt aktora i grupy wolontariuszy na wyspie doświadczonej przez wyjątkowo silne trzęsienie ziemi w 2010 roku. Pierwsza odbyła się zaraz po tragicznych wydarzeniach, druga – dekadę później.

Film discovery+ Originals to opowieść o tym, jak małe czyny są często początkiem wielkich działań. Jedna wizyta na Haiti zmieniła życie hollywoodzkiego celebryty na zawsze. To, co w 2010 roku miało być jedynie dwutygodniową wyprawą ratowniczą, po której miał nastąpić powrót do amerykańskiej fabryki marzeń, stało się życiową misją Penna. Jej efektem jest powstanie organizacji o nazwie CORE (dawniej J/P HRO) - założyciela największego obozu dla przesiedleńców na całej wyspie. Film miał swoją polską premierę w TVN24 GO, a 14 czerwca zadebiutuje w Player.pl.

"GameStop: Amatorzy kontra Wall Street"

Już teraz w serwisie dostępne są inne wyjątkowe tytuły. "GameStop: Amatorzy kontra Wall Street" to kolejna głośna międzynarodowa produkcja discovery+ Originals. Film dokumentalny rekonstruuje wydarzenia z początku 2021 roku, kiedy grupa młodych i niedoświadczonych inwestorów wygrała w giełdowej grze z rekinami finansów. Niecodziennemu starciu uważnie przygląda się prawdziwy "Wilk z Wall Street" Jordan Belfort, który tłumaczy, jak amatorzy handlujący w mediach społecznościowych zjednoczyli się i wstrząsnęli rynkiem maklerskim. Film zadebiutował w Polsce 23 kwietnia tego roku w TVN24 GO, a teraz dostępny jest także na Playerze.

Już teraz do obejrzenia są także inne nowe pozycje, takie jak: "Gang surykatek", "Świńskie miss" czy "Powrót do przyszłości: DeLorean".

Autor:red.

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Biuro Prasowe TVN Grupa Discovery