Księżna Kate w szałasie skautów. "Prawda, że szczelny?"

[object Object]
Księżna Kate sama należała do skautówKensingtom Palace/Twitter
wideo 2/2

Podczas wizyty w siedzibie skautów na obrzeżach Londynu, księżna Kate spontanicznie weszła do szałasu zbudowanego przez dzieci. Natychmiast skomentowali to sami skauci oraz użytkownicy mediów społecznościowych.

Kate Middleton w czwartek wizytowała siedzibę skautów na przedmieściach Londynu. Księżna spotkała się z harcerzami, ich rodzicami i władzami ruchu skautowego, a także przyjrzała się pilotażowemu programowi skautingu dla dzieci w wieku 4-5 lat.

"Prawda, że szczelny?"

W czasie wizyty księżnej skauci z grupy Bobrów, do której należą najmłodsze dzieci, sprawdzali wodoodporność zbudowanych przez siebie szałasów.

Księżna, która sama w dzieciństwie należała do skautów, niespodziewanie weszła do jednego z szałasów i przetestowała jego solidność.

- Prawda, że jest bardzo szczelny? - zapytała retorycznie, wychylając się zza gałęzi, podczas gdy mali skauci biegali wokół konstrukcji. Gest księżnej przypadł do gustu skautom. "Wizyta w Gilwell Park nie byłaby tym samym, gdyby nie wykorzystać jej do budowy szałasu" - napisali we wpisie na Twitterze. Notka została oznaczona także hashtagiem #SkillsForLife (z ang. umiejętności życiowe).

Zachowanie księżnej Kate komentowali również użytkownicy mediów społecznościowych.

"Zdecydowanie jest księżniczką dzieci" - czytamy w jednym z wpisów.

"Jest niesamowita" - napisano w kolejnym.

Patronka

Księżna, która od 2012 roku jest patronką skautów, podczas czwartkowej wizyty uczestniczyła także w zabawach z dziećmi. Zasadziła drzewo na stulecie Gilwell Park, które przypada w 2019 roku.

Nie zapomniała również założyć chusty, którą noszą harcerze.

Autor: dp//mro / Źródło: People, Twitter

Źródło zdjęcia głównego: @kensingtonroyal/Twitter

Tagi:
Raporty:
Pozostałe wiadomości