Przygotuj się na:

ZWĘŻENIE TUNELU PRZY DWORCU ZACHODNIM

Od piątku 9 kwietnia kierowcy skręcający w lewo, z Alei Jerozolimskich w stronę Żoliborza, nie przejadą środkowym pasem tunelu alei Prymasa Tysiąclecia. W związku z pracami na Dworcu Zachodnim, w najbliższy weekend nie będą też jeździć pociągi WKD. Zastąpią je autobusy.

"Z kradzieży uczynił stałe źródło utrzymania"

TVN Warszawa | Wola

Autor:
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KRP IVPolicjanci zatrzymali podejrzanego o liczne kradzieże

Policjanci z Woli zatrzymali podejrzanego o liczne kradzieże. Jego łupem padały głównie drogie perfumy i kosmetyki. Jak przekazują funkcjonariusze, zatrzymany był wielokrotnie notowany.

Jak poinformowała Marta Sulowska, rzeczniczka wolskiej komendy, policjanci otrzymali kilka zgłoszeń dotyczących kradzieży. - Łupem sprawcy były kosmetyki oraz drogie perfumy. Łączne straty wyniosły ponad 30 tysięcy złotych. Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzili czynności i zabezpieczyli nagrania z monitoringu, gdzie utrwalił się wizerunek sprawcy - przekazała Sulowska.

Policjanci ustalili, że mógł on dokonać kradzieży również na terenie kilku innych dzielnic Warszawy. Udało się również ustalić tożsamość mężczyzny.

Wielokrotnie notowany

Podejrzany o kradzieże 25-latek został zatrzymany na terenie Białegostoku. - Doprowadzony do wolskiej komendy usłyszał łącznie 12 zarzutów karnych. Policjanci ustalili, że mężczyzna z kradzieży uczynił sobie stałe źródło utrzymania. Po zatrzymaniu w sprawie kradzieży przez inną jednostkę, od razu udał się do sklepu, gdzie dokonał kolejnej kradzieży. W sprawie tej usłyszał również zarzut karny - poinformowała Sulowska.

Policjanci zatrzymali podejrzanego o liczne kradzieżeKRP IV

Dodała również, że 25-latek był wielokrotnie notowany i poszukiwany. - Policjanci wraz z prokuratorem wystąpili do sądu o zastosowanie wobec niego środka izolacyjnego i decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące - podsumowała policjantka.

Za kradzież grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy o zatrzymaniu na gorącym uczynku dwóch mężczyzn, którzy usiłowali ukraść samochód:

Tymczasowo aresztowani za usiłowanie kradzieży autaKSP

Autor:dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KRP IV