Tragedia pod Wyszkowem. Nie żyje pasażerka, kierująca i troje dzieci w szpitalu

Autor:
kk/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelny wypadek na DK62 w miejscowości Kamieńczyk
Śmiertelny wypadek na DK62 w miejscowości Kamieńczyk
KPP w Wyszkowie / Facebook
KPP w Wyszkowie / FacebookŚmiertelny wypadek na DK62 w miejscowości Kamieńczyk

Tragiczny bilans zderzenia dwóch samochodów osobowych na drodze krajowej numer 62 pomiędzy Wyszkowem a Łochowem. W wypadku zginęła pasażerka jednego z pojazdów, a do szpitala trafiła kierująca oraz troje dzieci. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do tragicznego wypadku doszło około godziny 19.45 w rejonie miejscowości Kamieńczyk, na krajowej 62 pomiędzy Wyszkowem a Łochowem. Z relacji służb wynika, że zderzyły się tam dwa samochody osobowe - opel i nissan. "Niestety pomimo udzielonej pomocy przez świadków zdarzenia, a następnie służby ratunkowe życia 42-letniej pasażerki osobowego nissana nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mieszkanki powiatu węgrowskiego" - poinformował na Facebooku Damian Wroczyński, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Wyszkowie.

Jak dodał, do szpitala przetransportowana została kierująca nissanem 37-latka (również mieszkanka powiatu węgrowskiego) oraz troje dzieci w wieku od 6 do 15 lat.

"Oplem podróżowała rodzina z Warszawy. 36-letniej kierującej, pasażerowi jak i dzieciom w wieku 3 i 6 lat została udzielona pomoc medyczna na miejscu wypadku i nie wymagali oni hospitalizacji" - zaznaczył Wroczyński.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Policjanci wyjaśniają przyczyny śmiertelnego wypadku

Droga w miejscu wypadku była początkowo całkowicie zablokowana, następnie ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia trwały niemal sześć godzin.

W trakcie akcji ratunkowej na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Teren zabezpieczała straż pożarna.

Rzecznik wyszkowskiej policji opisywał, że funkcjonariusze ustalali przyczyny wypadku. Oględziny miejsca zdarzenia oraz obu pojazdów przeprowadził technik kryminalistyki, który zabezpieczył ślady oraz sporządził szkice zdarzeniowe oraz dokumentację fotograficzną. "Policjanci ruchu drogowego wspierani przez funkcjonariuszy wydziału kryminalnego przesłuchują świadków" - relacjonował Wroczyński.

Autor:kk/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KPP w Wyszkowie

Pozostałe wiadomości