Wypadek na wjeździe do Warszawy. Jedna osoba w szpitalu

Ulice

Mateusz Szmelter/tvnwarszawa.plWypadek na Wale Miedzeszyńskim

Jedna osoba ranna po wypadku na Wale Miedzeszyńskim. Na wysokości numeru 161 zderzyły się trzy samochody. Były duże utrudnienia na wjeździe do Warszawy od strony Otwocka.

Na miejscu zablokowany był jeden pas ruchu, samochody przejeżdżały tą drogą wahadłowo. Jak informował Mateusz Szmelter, reporter tvnwarszawa.pl, na miejscu tworzyły się duże korki. Nasz reporter radził kierowcom, żeby omijali tę drogę.

- O 15.40 zderzyły się trzy samochody, jedna osoba została ranna - poinformował Tomasz Oleszczuk z komendy stołecznej policji.

Nasz reporter dowiedział się, że ranna osoba najprawdopodobniej doznała urazu kręgosłupa. W wypadku zderzyły się: renault, citroen i dostawczy volkswagen.

- Kierowca renault został zabrany do szpitala. Po wypadku był zakleszczony w samochodzie, strażacy musieli go wycinać - dowiedział się Szmelter.

Według relacji świadków, volkswagen jechał w kierunku Otwocka, a renault w kierunku Warszawy. W pewnym momencie ten drugi pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia.

md/mś