TVN Warszawa | Ulice

Tramwaj uderzył w bok auta na Towarowej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie auta i tramwaju na Towarowej
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie auta i tramwaju na Towarowej

Samochód osobowy zderzył się z tramwajem na Towarowej. Kierowców czekają utrudnienia na odcinku pomiędzy rondem Zawiszy a rondem Daszyńskiego. Przez pewien czas były też problemy z kursowaniem tramwajów, ale ruch został wznowiony.

Do zderzenia doszło w miejscu, gdzie kierowcy jadący Towarową w stronę ronda Daszyńskiego mają możliwość skrętu w lewo w ulicę Kolejową. - Tramwaj uderzył w bok samochodu osobowego po stronie kierowcy. W wyniku zderzenia został powalony sygnalizator - relacjonuje Artur Węgrzynowicz z tvnwarszawa.pl. Na zdjęciach naszego reportera widzimy, że drzwi kierowcy zostały wgniecione do środka.

Na miejscu pracuje policja i nadzór ruchu komunikacji miejskiej, jest też kartka pogotowia. Nasz reporter ustalił, że wcześniej działali tam również strażacy, ale ich interwencja została już zakończona.

Jak przekazała nam Edyta Adamus z Komendy Stołecznej Policji, zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło o godzinie 18.35. - W zderzeniu uczestniczyły tramwaj linii 24 oraz hyundai. Nie ma osób rannych. Kierowca i motorniczy są trzeźwi - informuje. I dodaje, że ruch tramwajowy został już wznowiony.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości