Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

TVN Warszawa | Ulice

"Jeden z samochodów wypadł z drogi i uderzył w pieszą". Kobieta zmarła w szpitalu

TVN Warszawa | Ulice

Aktualizacja:
Autor:
mp/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.plZderzenie na rondzie Schumana

Na skrzyżowaniu Wołoskiej z Racławicką zderzyły się dwa auta. - Jedno z nich wypadło z drogi i uderzyło w pieszą – informuje stołeczna policja. Kobieta nie przeżyła.

O zdarzeniu poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Na skrzyżowaniu Wołoskiej z Racławicką zderzyły się dwa samochody. Jedno z nich wjechało na chodnik i uderzyło w pieszą – podał.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

- Na rondzie Schumana doszło do zderzenia kii i renaulta. W związku z tym zdarzeniem kia wypadła z drogi i uderzyła w pieszą. Kobieta została przewieziona do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi – mówiła Irmina Sulich z Komendy Stołecznej Policji.

Jak ustalił nasz reporter, stan potrąconej kobiety był ciężki. - Z moich informacji wynika, że po zderzeniu kia przejechała przez przejście dla pieszych i wpadła na przystanek autobusowy na ulicy Racławickiej. Ma rozbitą przednią szybę od strony kierowcy, a także urwane tylne koła – opisywał Węgrzynowicz. I dodał, że renault z kolei stoi na skrzyżowaniu na jezdni na Wołoskiej w kierunku Woronicza i ma rozbity przód.

Po godzinie 15 Robert Koniuszy, oficer prasowy mokotowskiej komendy przekazał, że potrącona kobieta zmarła. - 64-letnia została przewieziona do szpitala w stanie ciężkim. Tam niestety zmarła. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia – poinformował policjant.

Autor:mp/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl