Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Wypadek na Woli. "Motocykl wbił się w nadkole samochodu"

Warszawa | Ulice

Autor:
mp/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plWypadek na Redutowej

Motocykl zderzył się z samochodem na ulicy Redutowej. W wypadku został ranny motocyklista, trafił do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia około godziny 7 na wysokości numeru 8.

- Motocykl marki honda zderzył się z renault. Motocyklista z obrażeniami trafił do szpitala - informuje Jarosław Florczak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak wynika z relacji świadków zdarzenia do wypadku doszło, kiedy renault wyjeżdżało z jednego z parkingów przy Redutowej. - Motocykl po prostu wbił się w lewe przednie nadkole samochodu. Nie upadł, tylko zatrzymał się w takiej pozycji i cały czas tak stoi - opisuje reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Jak opowiada, oba pojazdy są mocno uszkodzone. - W samochodzie całe lewe przednie nadkole, lewe drzwi, maska, natomiast motocykl ma urwaną szybkę, wygiętą kierownicę i ogólnie mocno rozwalony przód - mówi nasz reporter.

I ostrzega kierowców przed utrudnieniami w ruchu: - Jest delikatny korek i to akurat w tym bardziej uczęszczanym kierunku, czyli w stronę Wolskiej.

Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe.

Wypadek na Redutowej | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Redutowej | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Zderzenie motocykla i samochodu na Redutowej | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl
Wypadek na Redutowej | Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl

Źródło: tvnwarszawa.pl

mp/pm