Przygotuj się na:

MARSZAŁKOWSKA BEZ TRAMWAJÓW

W najbliższy poniedziałek tramwajarze rozpoczną drugi etap remontu torowiska w rejonie placu Bankowego. Jak informuje stołeczny ratusz, przez tydzień tramwaje nie będą jeździły ulicami Marszałkowską i Andersa - od placu Zbawiciela do Muranowskiej.

TVN Warszawa | Ulice

Wypadek na Woli. "Motocykl wbił się w nadkole samochodu"

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/pm
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plWypadek na Redutowej

Motocykl zderzył się z samochodem na ulicy Redutowej. W wypadku został ranny motocyklista, trafił do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.

Do zderzenia około godziny 7 na wysokości numeru 8.

- Motocykl marki honda zderzył się z renault. Motocyklista z obrażeniami trafił do szpitala - informuje Jarosław Florczak z sekcji prasowej Komendy Stołecznej Policji.

Jak wynika z relacji świadków zdarzenia do wypadku doszło, kiedy renault wyjeżdżało z jednego z parkingów przy Redutowej. - Motocykl po prostu wbił się w lewe przednie nadkole samochodu. Nie upadł, tylko zatrzymał się w takiej pozycji i cały czas tak stoi - opisuje reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak.

Jak opowiada, oba pojazdy są mocno uszkodzone. - W samochodzie całe lewe przednie nadkole, lewe drzwi, maska, natomiast motocykl ma urwaną szybkę, wygiętą kierownicę i ogólnie mocno rozwalony przód - mówi nasz reporter.

I ostrzega kierowców przed utrudnieniami w ruchu: - Jest delikatny korek i to akurat w tym bardziej uczęszczanym kierunku, czyli w stronę Wolskiej.

Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Autor:mp/pm

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl