Silny wiatr przewrócił naczepę na auto nauki jazdy

Autor:
katke
Źródło:
Kontakt 24, tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter o utrudnieniach na Puławskiej
Mateusz Szmelter o utrudnieniach na Puławskiej TVN24
wideo 2/3
TVN24Mateusz Szmelter o utrudnieniach na Puławskiej

Na ulicy Puławskiej z powodu silnego wiatru na samochód osobowy nauki jazdy wywróciła się naczepa ciężarówki. Policja podała, że jedna osoba była badana w karetce. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy na Kontakt24.

Jak przekazała Katarzyna Walendzik z Komendy Stołecznej Policji, do zdarzenia doszło na Puławskiej, wysokości numeru 558. - Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 10.14. Pod wpływem silnego wiatru naczepa wywróciła się na samochód osobowy. Jedna osoba jest badana w karetce pogotowia ratunkowego - podała. Dodała też, że są utrudnienia. - Ruch odbywa się jednym pasem w kierunku Piaseczna - wskazała.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl pojechał na miejsce. Podał, że chodzi o wylot z Warszawy w kierunku Piaseczna, a naczepa przygniotła samochód nauki jazdy. - Mamy bardzo duży korek ciągnący się do Południowej Obwodnicy Warszawy. Zablokowane są dwa pasy - powiedział. I dodał: - Kilkadziesiąt metrów obok, na stacji benzynowej, mamy kolejnego przewróconego tira. Był zaparkowany na stacji.

Szmelter poinformował też, że służby rozpoczynają akcję podnoszenia ciężarówki. Dojazd zajął im dłuższą chwilę, bo jednostki jechały z drugiego końca Warszawy. Na czas akcji na Puławskiej były utrudnienia.

Wiatr porwał przęsło przy budowie stacji metra na Bemowie. Jeden z pracowników został ranny.

Załamanie pogody i zimowa burza w Warszawie.

Autor:katke

Źródło: Kontakt 24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości