TVN Warszawa | Ulice

12-latka potrącona przez tramwaj na Woli

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/kab
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie 12-latki przez tramwaj na Woli
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Potrącenie 12-latki przez tramwaj na Woli

Nastolatka została potrącona przez tramwaj na Woli. Policja podała, że przewieziono ją do szpitala. Były utrudnienia w kursowaniu składów w kierunku Bemowa.

Do wypadku doszło o godzinie 7.40 na ulicy Obozowej w rejonie skrzyżowania z Wawrzyszewską. - Na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia dziewczynki w wieku 12-lat przez tramwaj linii 20 - poinformowała Marta Dymek z Komendy Stołecznej Policji. - Motorniczy został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, był trzeźwy - powiedziała policjantka.

I dodała, że nastolatka została zabrana do szpitala. - Policjanci ustalają na miejscu okoliczności wypadku - zaznaczyła.

Jak ustalił nasz reporter Tomasz Zieliński, do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej. - Tramwaj linii 20 jechał w kierunku krańca Boernerowo - opisywał..

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Tramwaje na objazdach

Na miejscu był także nadzór ruchu Tramwajów Warszawskich. Pasażerów czekały utrudnienia. - Ruch w kierunku Bemowa został wstrzymany - ostrzegał nasz reporter.

Zarząd Transportu Miejskiego podał, że tramwaje linii 20, 23 i 24 zostały skierowane na trasy objazdowe następującymi ulicami: - linie 23 i 24 w kierunku Nowe Bemowo: …Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich …, - linia 20 w kierunku Boernerowo: ..Wolska - Połczyńska - Powstańców Śląskich - Radiowa - Dywizjonu 303 - Koło pętla (zawrotka) - Dywizjonu 303.

Autor:kk/kab

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości