Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Tramwaje stanęły na Poniatowskim

Ulice


Przed godziną 9.00 na moście Poniatowskiego stanęły tramwaje. Informację o utrudnieniach oraz zdjęcia otrzymaliśmy na Kontakt 24 od Piotra.

Co było powodem utrudnień? - Pasażerka jadąca tramwajem w kierunku centrum przewróciła się, na tyle nieszczęśliwie, że konieczne było wezwanie na miejsce pogotowia - poinformował tvnwarszawa.pl Michał Powałka, rzecznik Tramwajów Warszawskich. - To zdarzenie zablokowało ruch tramwajów na około 20 minut - dodaje.

Tłumy na Poniatowskim

Pasażerowie tramwajów, które stanęły na moście, szli w kierunku centrum na piechotę. - Ludzie przechodzili przez ulicę, aby się dostać na przystanek autobusowy. Korek samochodowy zaczynał się już przed stadionem - pisze internautka, Katarzyna Flis.

Mapy dostarcza Targeo.pl

O sytuacji na moście Poniatowskiego poinformował nas jeden z internautów. Jeśli chcesz byśmy zajęli się Twoim tematem, opublikuj go w portalu tvnwarszawa.pl czy Kontakt 24 lub przyślij mail na warszawa@tvn.pl.

as/mz

Pozostałe wiadomości